Ipla

Ipla dla Symbian^3 1.0

Jest na co popatrzeć!

Ipla to darmowa aplikacja na telefony Nokia z systemem Symbian^3. Umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków i koncertów z biblioteki telewizji Polsat. Ipla to świetna aplikacja z wartościową treścią. W dodatku zupełnie darmowa. Czego chcieć więcej? Zobacz pełny opis

Zalety

 • Dostęp za darmo do ogromnej ilości wideo
 • Atrakcyjny interfejs
 • Możliwość aktywowania konta Ipla Vip z nielimitowanym zapisywaniem wideo i brakiem reklam

Wady

 • Nawigacja po kategoriach
 • Treści tylko z zasobów telewizji Polsat

Bardzo dobry
8

Ipla to darmowa aplikacja na telefony Nokia z systemem Symbian^3. Umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków i koncertów z biblioteki telewizji Polsat. Ipla to świetna aplikacja z wartościową treścią. W dodatku zupełnie darmowa. Czego chcieć więcej?

Dzięki programowi Ipla na urządzenia z systemem Symbian^3 dostajemy dostęp do ponad 10 tysięcy materiałów wideo. W ofercie Ipla każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest bardzo różnorodna. Począwszy od najnowszych seriali Polsatu takich jak Szpilki na Giewoncie, starych hitów w postaci seriali Włatcy Móch czy Świat według Kiepskich, przez różnego rodzaju kabarety i serwisy informacyjne Polsat Wydarzenia, skończywszy na sporcie.

Ipla na telefony Nokia wygląda dobrze, choć nie idealnie. Strona główna zawiera polecane materiały, wygląda nowocześnie i atrakcyjnie. Przebijanie się przez drzewko kategorii lub wyszukiwanie jakiegoś specyficznego programu nie jest już tak proste. Ipla broni się jednak atrakcyjną treścią, którą możemy nawet zapisać w pamięci urządzenia, tak aby obejrzeć wideo offline.

Ipla dostępna jest na wiele platform. Ulubione programy Polsatu możemy oglądać na Ipla na PC, Ipla na Mac oraz w urządzeniach mobilnych: Ipla na Android oraz Ipla na iPhone/iPad.

Ipla

Download

Ipla dla Symbian^3 1.0

— Opinie użytkowników — o Ipla

 • Radek G | PL

  według Radek G | PL

  "@kdarecki"

  Mieliśmy drobne kłopoty techniczne. Teraz wszystko powinno już działać. Jednak z przyczyn technicznych odnośnik do darmo... Więcej.

  Zredagowane 7 lutego 2011

 • kdarecki

  według kdarecki

  "problem z pobraniem"

  Przykro mi ale niestety nie moge ocenic programu ipla na symbiam poniewaz nie moge pobrac tego programu z waszej strony.... Więcej.

  Zredagowane 3 lutego 2011